!f 2014 Tanıtım Filmi Tam Bağımsızlığını Kazandı: “Acımadı ki!”


 

13. Bağımsız Filmer Festivali !f 2014, Big Brother temasıyla gönlümüzü kazanan cesur bir tanıtım filmine imza attı. Aşağıda göreceğiniz gibi film, faşizme karşı omuz omuza mesajı içeriyor, hem de açıkça.

!f 2014’ün hedef kitlesi; Gezi’de olanlar, direnenler, bilinç düzeyi yüksek, gündemi yakından takip eden, ülkenin durumunu net bir şekilde görebilenler. Bu yüzdendir ki film çok beğenildi, paylaşıldı. Elbette bu kitle tarafından.

Diğer taraftan, hükümet kanadı dediğimiz uçan taraftan tepkiler gelecektir ama dediğim gibi onları ilgilendiren bir etkinlik değil !f, onlar o arada penguen seyrediyordu malum. Civciv gibi kitleler halinde çoğalarak büyümüyorlardı, kafalarına faşizmin sert ama etkisiz yumruğu indiğinde orada değillerdi… Bu sebeple film tam da nokta atışı.

Şimdi, hemen bu film sayesinde !f 2014 bileti alasım var, anlaşılan tanıtım filmi sonuca da ulaştırıyor. Bağımsız Filmler Festivali’nin İstanbul ayağı 13 Şubat’ta başlıyor, “acımadı ki!” demek için, güzel filmler izlemek için…

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>