Citroen C3 Visiodrive Reklamı


 

Ürettikleri otomobillerin rekabetçi ve yeni özelliklerini başarılı ve akılda kalıcı reklamlarla önplana çıkaran markaları seviyorum. Marketoloji’ye daha önce konu olan “Lexus Hybrid” reklamı Lexus’un hybrid araçlarını, “Audi – Friendly competition” reklamı Mercedes’le olan tatlı rekabeti kullanarak Audi’nin yeni modellerini, “Hyundai Sonata” reklamı bu markanın boya kalitesini “Audi Green Police” reklamı ise Audi’nin çevre dostu olduğu imajını başarıyla verdiler. Bu reklamda ise Citroen C3 yeni modeli olan geniş camlı araçlarını çok güzel bir şekilde tanıtmayı başarmış bence.

Kısaca bahsetmek gerekirse, Citroen C3 Visiodrive’ın ayırt edici ve Haydarpaşa Limanında çekilen bu reklamda vurgulanan özelliği koltuğun yukarısına kadar uzanan “Zenith” ön camları. Bu özellik sayesinde görüş açınız 108 dereceye kadar çıkıyor. Daha fazla ayrıntıyı bu linkte bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

One Response to Citroen C3 Visiodrive Reklamı
  1. Mert Canlı

    kesinlikle dikkat çekici bir reklam. ilk izlediğimde de baya beğenmiştim. iyi iş çıkarmışlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>