Erkekler ve Oyuncakları, Kadınların Sınavı


 

Erkek arkadaşlarınızdan, sevgililerinizden ve kardeşlerinizden dolayı bilirsiniz, erkekler teknolojik bir alet aldığında resmen çocukluğuna geri döner. Bu bir ipad, bilgisayar bir oyun konsolu olabilir inanın hiç fark etmez. Sürekli aletin özelliklerini uygulamalı olarak gösterme isteği, elle yapabileceğimiz şeyleri nasıl da onun aldığı makinenin de yapabileceği… Bu liste uzar gider. Kadınlar bu noktada adeta fenalık geçirirler ama erkekler ne de olsa çocuk kırmak olmaz, güzel güzel, alttan alttan derslerini vermek gerekir. İşte bu durumu harika bir şekilde ele alan reklam filmi.

Sevgili erkeklerin gördüğü üzere teknoloji hayatın her alanında işe yaramıyor :) Sosyal paylaşım oranının yüksekliğine bakılırsa çoğunluk bu duruma katılıyor. Ve yine basitlik ve yaratıcılık. Gerçek hayattan alınmış, reklama uyarlanmış, sonuç mükemmel!

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>