Audrey, yeniden


 

Audrey Hepburn, benim için Hollywood’un en güzel ve özel aktrislerinden biridir heralde. Filmografisinin büyük bölümünü hatmetmiş biri olarak söylüyorum ki; Marilyn Monroe, Ingrid Bergman, Rita Hayworth gibi inanılmaz popüler figürlerin arasında, Hepburn de kendi özgün stilini oluşturmayı başarmış ve hem kamera önünde, hem kamera arkasında kendine saygın bir kimlik edinmiştir.

Tabii ayrı bir Hepburn hayranlığım olduğu için Galaxy Chocolate’ın son reklam filmine de ayrı bir sevindim. İlerleyen günlerde internette daha da sık rastlayacağımız bu reklam filminde cgi’yla yaratılmış Audrey Hepburn’ü görüyor ve onun çikolata sevgisine tanıklık ediyoruz. Audrey Hepburn’ün motorsikletli bölümüyle “Roman Holiday”, şapkalı bölümüyle “Sabrina” ve Moon River şarkısını söylediği bölümle de “Breakfast at Tiffany’s” filmlerine göndermelerden oluşan reklam filmi, eminim getirdiği maddi kazançla Hepburn’un ailesini de çok sevindirmiştir. Yakın zamanda başka ünlülerin de cgi kullanımlarına alışmamız gerekecek sanırım.

İyi seyirler efendim :)

http://www.youtube.com/watch?v=vTMFR3B4Rbw

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>