Vivident’in Postacı Reklamı


 

Ne zamandır yazmak istiyordum, Vivident’in postacı ve çapkınlığının konu olduğu yeni reklamını :)

Perfetti hem globalde hem de Türkiye’de yerel prodüksiyon olarak güzel reklamlar yapıyor vesselam. Reklamlarında güzel bir müzik eşliğinde hep bir hikaye olduğundan reklamları her seferinde ilk kez görüyormuş gibi izleniyor. Hemen hemen her reklamının sonunda da yüzünüzde bir gülümseme kalıyor :) (Ya da en azından bende kalıyor). İşte son zamanlarda sıkça gördüğümüz aşağıdaki reklamları da buna bir örnek.

Yalnız bu reklamda bir şey dikkatinizi çekti mi? Reklamın sonuna doğru aldatıldığını anlayan hanımefendimiz beyefendiye okkalı bir tokat atıyor. Bu da yetmezmiş gibi kafasında bir de tabak kırıyor. :) Önceki yıllarda buna benzer bir sahnenin yer aldığı Regal reklamı RTÜK tarafından şiddet içerdiği nedeniyle yayından kaldırılmıştı. Şahsi fikrim, Vivident ceza yemeyi göze alarak bu reklamı yayınlıyor.. Eee, işin sonunda bir de “yasaklanan” reklamın getireceği PR da var :)

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>