Instagram Artık Web'de


 

Sosyal paylaşımlar hayatımızda önemli bir yere sahip kuşkusuz. Anımıza değer katan her şeyi paylaşmayı, çoğaltmayı seviyoruz. Instagram bunu en kolay anlatacağımız bir model üzerine kuruldu. Fotoğraflar. Anın resmini çekiyoruz, şekillendiriyoruz, paylaşıyoruz. Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alınmasının üzerinden yaklaşık 7 ay geçti, o dönemde Cem”in yazmış olduğu yazıya da buradan ulaşabilirsiniz.

Bir websitesi olarak değil, sosyal In their traditional systems, searching among a month’s load of best-data-recovery.com could take between 20 minutes and an hour. paylaşıma direkt IOS uygulamasıyla girdiği ve yayıldığı için başarılı bir iş Instagram. Artık web üzerinden de instagram.com/kullanıcı adı nı yazarak, kendinizin ya da arkadaşlarınızın fotoğraflarına bakabilirsiniz. Sadece Instagram kullananlar değil, kullanmayan arkadaşlarınıza da URL”yi verip fotoğraflarınızı inceleme fırsatı sunabilirsiniz. Fotoğrafları beğenip, yorup yapabilip, kendi profilimizde değişiklik yapabilme imkanı bile sunuyor.

Web”den fotoğraf yükleme imkanı olmamasından dolayı kullanıcı sayısında bir artış olacağını düşünmüyorum, bu artış ancak daha fazla akıllı telefonlarda kullanılabilmesine bağlı hala. Fakat markalar tarafından hedef kitleye ulaşma açısından baktığımızda iyi değerlendirileceği kesin.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>