Pazarlama Dehası David Plouffe Turkcell Davetlisi Olarak Türkiye’ye Geliyor


 

Barack Obama’nın seçimlerdeki başarısının baş mimarı ve son 10 yılın en zeki 25 kişisinden biri olarak gösterilen David Plouffe Türkiye’ye geliyor. Türkcell Akademi Pazarlama Konferansları dahilinde Türkiye’ye gelen Plouffe’nin konuşmasının başlığı ise “Plouffe, “Online Pazarlama Teknikleri ve Kazanmak için Cesaret”.

Davetiye bulabilen veya bir şekilde katilabilme fırsatı olan kimsenin kaçırmaması gereken bir konferans bence. 10 Mart 2010 tarihinde gerçekleşecek bu konferansın bulabildiğim kısmını internetten izlemeye çalışacağım ben de… Katılım bedeli 350tl olan event hakkında daha geniş bilgiyi Turkcell Akademi’nin websitesinden buraya tıklayarak bulabilirsiniz. Kısaca belirtmek gerekirse, Plouffe’un en büyük başarısı olarak Başkanlık Seçimleri sırasında, yani politika alanında dijital mecrayı bir devrim niteliğinde çok etkili kullanması ve bilgi akışı iletişimini çok iyi idare etmesi gösterilebilir.

Turkcell Akademi Konferansları dahilinde geçen yıl da Dünya’nın en etkileyici 100 kişisinden biri seçilen Amerikalı Malcolm Gladwell Türkiye’ye gelmişti. Paris Hilton veya Christina Aguilera gibi reyting çekici insanlar yerine bu tür kişilerin ülkemize gelmesi beni çok daha mutlu ediyor.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>