Coke Zero ile 007 olmak için 70 saniyeniz var


 

Hatırlarsanız daha önce sizinle TNT’nin yaratıcı viralini paylaşmıştık. TNT, bu viralde sokak ortasına kocaman bir buton koymuş, bu butona tıklayanları gerçek hayatta dizi setinde hissettirmişti. Dipnot: TNT’nin bu videosu şu ana dek Youtube’da tam 37 milyon kez izlenmiş.

Coke Zero da [bazı sahneleri Türkiye’de çekilen] yeni James Bond filmi 007 Skyfall’un tanıtımı kapsamında bondseverlere 70 saniyeliğine James Bond olma şansı tanıdı. Katılımcılar, hedefe 70 saniye içinde çeşitli zorluklar altında ulaşmaya çalıştılar. Bir tren istasyonunda gerçekleşen aktiviteye dahil olan katılımcılardan, hedefe ulaşabilenler, filme bilet kazandılar.

P&G’nin Olimpiyatlar için hazırladığı annelere yönelik videosu gibi, Coke Zero da bondseverler için önemli bir etkinliği gerçek hayata taşıyarak o dönemin popüler konusunu bir marka çalışmasına dönüştürmeyi başarmış. İzleyelim:

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>