Marketoloji’den Haberler


 

Marketoloji, yaklaşık iki senedir aklımda olan bir projeydi. Proje, pazarlama alanında kavramların açıklanması üzerine kuruluydu. Bu kavramların yorumlarla ve görsellerle desteklenerek okuyucularla paylaşılmasını istedik ve bu blog ortaya çıktı. Engin, Berna ve Hüseyin’le birlikte hayata geçirdiğimiz Marketoloji.com geçtiğimiz haftalarda 6. ayını doldurdu.

Farkettiyseniz birkaç aydır, Marketoloji ekibine genç yazar arkadaşlar aradığımızı duyurmuştum. Duyurumuz çok az mecrada paylaşılmasına rağmen, hiç beklemediğim sayıda dönüş aldım ve aklımda 2 arkadaşı ekibimize dahil etmek varken, görüştüğüm arkadaşlardan aldığım çok olumlu izlenimler sonucunda 4 arkadaşı ekibe dahil etmeye karar verdim. Ezgi, Helin, Seda ve Serkan’a hoşgeldiniz diyorum. Kendileriyle ilgili kısa bilgiye sağ menüden ulaşabilirsiniz. Umarım hepsi Marketoloji.com’un bir parçası olmaktan en az bizim kadar keyif alır.

Son haftalarda tüm yazarların bir yoğunluğu vardı ve biraz daha az sıklıkta yazmaya başladık. Bu durumun farkındayız ve Marketoloji’ye önümüzdeki dönemde daha fazla odaklanacağız. Yeni arkadaşlarımızla birlikte Marketoloji.com, pazarlama alanında bildiklerimizi, gördüklerimizi, öğrendiklerimizi daha yoğun olarak paylaştığımız bir blog olacak. Siz de Marketoloji ile ilgili fikirlerinizi, önerilerinizi iletisim@marketoloji.com‘a gönderebilirsiniz. En kısa zamanda fikriniz veya öneriniz ile ilgili size geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar :) Teşekkürler.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>