Lost 6. Sezon Öncesi Resimleri


 


Lost son 10 yıla, hatta tüm televizyon tarihine damgasını vuran dizi oldu. Şu anda onlarca diziyi takip ederim ama aynı etkiye ulaşan bir dizi görmedim hala. Aynı yapımcıların elinden çıkan “Flashforward”ın sırf Lost’un torpiliyle gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum.

Lost’un her bölümü sadece Amerika’da 20 milyon izleyici pass4sure 1Z0-043 tarafından izleniyor. Toplamda dünyada izleyenlerin sayısı bunun sağına birkaç sıfır daha eklenmiş hali desek abartmış olmayız. Final sezonunun hemen öncesinde yayınlanan resimlerden özellikle birkaç tanesi çok ilgi çekici. Diğer başarı faktörlerinin yanısıra , izleyicilerde sürekli olarak yarattığı merak sayesinde bu ölçüde başarıya ulaştığına inandığım dizinin final sezonu öncesi Da Vinci’nin “The Last Supper” (Son Akşam Yemeği) isimli tablosunun benzerini Lost oyuncularıyla resim olarak yayınlaması güzel bir pass4sure 00M-651 taktikti. Resimde, Hz. İsa’nın yerinde oturan ve herkesin kendisine baktığı John Locke’un bir mesih gibi geri gelerek adayı ve herkesi kurtaracağı yönündeki beklentiler de bu şekilde pekişmiş oldu. Final sezonunu merakla bekliyoruz.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>