P&G’den Shazam Entegrasyonu


 

P&G, Londra 2012 Olimpiyatları öncesinde başlattığı reklam filmi ve kampanyalarında işlediği temayla herkese farklı deneyimler yaşatıyor. P&G’nin duygularımıza dokunan ilk reklam filmi ile ilgili yazıyı daha önce Mert, analiziyle birlikte burada paylaşmıştı. P&G, annelerimizin emeğini unutmadığını yeni kampanyalarla göstermeye devam ediyor.

Shazam’ı birçoğunuz bilirsiniz. Benim arkadaş tavsiyesiyle keşfettiğim, herhangi bir mekanda, arabayla yolda giderken, beğendiğim, merak ettiğim bir parçayı öğrenebildiğim yardımsever, mükemmel uygulama. P&G bunu çok iyi kullanarak, reklam filmine Shazam uygulamasını entegre etmiş, ve annelerinize teşekkür etmek için size bir yol daha sunmuş.

Shazam aracılığıyla annenize bir çiçek göndermek, sesini duymak ya da mesaj atmak istiyorsanız, aşağıdaki videoyu izlerken Shazam’ı çalıştırmanız yeterli.

Benzer Yazılar

One Response to P&G’den Shazam Entegrasyonu
  1. [...] Kampanya hakkında iki inceleme için buraya ve buraya tıklayabilirsiniz. [...]... sibelogretmen.wordpress.com/2012/08/05/pg-annemi-sevindirdi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>