Marketoloji’den Haberler – Tasarım ve Ekip


 

5 gün sonra 3. yaşını kutlayacağımız Marketoloji’de yeniliklere devam ediyoruz. Yayın hayatına Blogger’da başlayan Marketoloji’yi 2010’un ortalarında kendi kısıtlı kodlama bilgilerimle son halini verdiğim WordPress tasarımınına geçirmiştik. WordPress bize çok daha detaylı kullanım kolaylıkları sağladı ve sitede daha özgür değişiklikler yapabildik.

Geçtiğimiz aylarda sitenin tüm teknik altyapısıyla ilgili bize destek olmak için Volkan Çağlayan aramıza katıldı. Kendisi sürece birebir dahil oldu ve Cem Berk ve benden aldığı geri bildirimlerle yeni bir WordPress teması seçti, düzenledi ve hızlı bir şekilde yayına koydu. Tasarımda halen düzenleyeceğimiz noktalar var ancak şu anki hali bile eskinden çok daha güzel görünüyor, kanımca. Varsa yorumlarınızı lütfen bizimle İletişim bölümünden paylaşın. Emin olun ki, sizi dinleyeceğiz ve yorumlarınızı değerlendireceğiz.

Diğer yandan, yazar anlamında da Marketoloji ailesi biraz daha büyüdü. Aramıza Ali Erkurt katıldı. Kendisini iş hayatından da tanıdığım gibi, daha önce çok sıkı bir blog yazarı olduğunu da biliyorum. Ali, işi gereği de sosyal medyanın tam ortasında bulunuyor ve tecrübesiyle, yazı tarzıyla Marketoloji ekibine farklı bir hava katacağına şüphem yok. Ekibimize ayrıca Feyza Aykaz, yazar adayı olarak katıldı. Feyza, Bilkent Üniversitesi’nde İşletme Bilgi Yönetimi okuyor ve Arçelik’te staj yapıyor.

Yeni tasarımımızla, yeni ekip arkadaşlarımızla yine Marketoloji.com olarak size en iyi pazarlama ve reklam içeriğini bilgi ve tecrübelerimizle harmanlayıp sunmaya çalışacağız.

Bizi bu zamana dek yalnız bırakmayan tüm okurlarımıza sevgilerle!

Benzer Yazılar

10 Responses to Marketoloji’den Haberler – Tasarım ve Ekip
 1. [...] karşılıklı yoğunluğumuzu azalttık. Mert yazarlık ve başka gelişmelerle ilgili yazısını yay... alierkurt.com/dunyadan-ali-ye
 2. Jessie

  Haz05hatic Hala birilerine aadann siirler olması mfckemmel bulundugumuz dfcnya ie7in..İlham kaynağı olabilmeyi başaran kişiyi de tebrik etmek gerek, ie7indeki saflığı saklayabildiği ie7in

 3. Jehangir

  Paraflex och D Quijote,Vad vill NI ha sagt ? Hittills har ni BARA kommit med penasrongrepp.Je4ttebra initiativ, FS ! Ingen kollaboration med islamister. Ne5gonsin. F.f6. e4r alltff6r me5nga av de multikriminella butikerna och pizzeriorna distributionscentraler ff6r stf6ldgods och knark. Bort med dem./Sten

 4. http://anysitelog.pw/bigskybrew.com

  I don’t even know what to say, this made things so much easier!

 5. http://www.ionicbathfootdetox.com/

  I’m IU fan, I felt I had a fly with my lunch today when I read this a$%ticle… I would never trash KY or Purdue because IU is a classic BB program.. I feel sorry for this person whose name is Kent Sterling to wrote these words on a high-reputation BB program. It just made the whole IU fan base so pathetic and un-classy.. sorry Kentucky fans, on behalf of the rest of IU fans, this article is not what we want to talk about…

 6. http://www.ionicbathfootdetox.com/

  I love this post about mindfulness. You really pared your life down, yet I love how you describe your life now. Even through the stress. I see a path that you are feeling out. I read that book! Several years ago. Someone else who leaves a comment will enjoy! :)

 7. car insurance

  I found all this quite amusing. I dunno Brad, as Laremy said, you are just harsh on comedy, and that’s fine.As long as you share good material like this with us, I dont have a problem :)

 8. http://onlinequotes.myfreeip.me/car_gap_insurance_quote.xml

  Håller med dig i allt och blev så jäkla glad över Haléns-grejen! Längtar tills jag får pengar, då jäklar ska det shoppas!

 9. http://www.elementandrain.com/

  You gotta explain what you didn’t like about the rapping A29 motion. If it’s just that you don’t like A29 fine, but the motion brought some much needed levity and was, indeed, cute.Gosh, if we can’t even have a sense of humor together, why cooperate?

 10. http://www./

  A poisened apple a day keeps the insane demented crazy doctor awayA happy meal a day keeps Ronald McDonald awayA child a day keeps pedobear awayThere are way more that I could make up but Im to lazy.A post a day keeps the ghost of creepypasta awayThat’s the last one.VA:F [1.9.21_1169](from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>