Unutulmayan Reklamlar Dizisi 1: Arçelik


 

İletişim ve teknolojinin imkanlarını kullanarak satışları arttırmayı hedef alan reklamların, ülkemizde izlenmeye başladığı 80’li yılların sonlarından beri şirketler farklı reklamlarla kendilerini güncellemeye devam ediyorlar.

Tüm bu reklamlar içinde ise, unutulmayan , izlemekten zevk aldığımız bazı reklamlar vardır. Ben ÇELİK “Arçelik” ya sen kimsin reklam filmi ise, bana göre reklam dünyasında bu kategoriye koyabileceklerimizden birisi. Yayınlandığı dönemde reklamların popüler karakteri olan ÇELİK, teknoloji, inovasyon ve fonksiyonelliği en doğru şekilde temsil ediyor.Bu reklamla cirolarını arttıran Arçelik’in Çelik’i 2012 yılının başında tasarım, estetik, stil ve zarafet sembolü Çeliknaz ile birlikte dünya evine girerek Arçelik’in reklamlarına farklı bir boyut getirdi. Çelik, Çeliknazla birlikte “yeniliği aşkla tasarlar” sloganıyla birçok reklam filminde rol almaya devam ediyor.

Çelik’in ilk reklam filmi

Çelik ve Çeliknaz

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>