Ajda Pekkan ile E-Ticaret Deneyimi: ajdamoda.com


 

E-Ticaret sektörü sürekli değişim ve büyüme halinde. Zamandan tasarruf etmemiz, daha uygun fiyatlara bulmamız, ürünlerin herkes için ulaşılabilir olması bu sektörü destekledi. Artıları kadar, eksilerinin de olduğunu ve bu siteleri günlük takip edenler kadar, daha alışveriş bile yapmamış olanları da biliyorum. Private shopping dediğimiz alışveriş siteleri, daha da özel dikey alışveriş siteleri, markaların kendi e-ticaret siteleri, ünlülerle işbirliği yaparak “onun seçtikleri” diye ürünlerin sunulması ve daha birçok olayın içerisindeyiz.

Ajda Pekkan, Türkiye”nin Süperstarı. Çoğu kişinin imrendiği, idol benimsediği, şarkılarıyla hala hayatımızın içerisinde, kendisini yenilemeyi durduramamış bir isim. Bunun dışında yaklaşık 2 senedir, Twist markası ile bir işbirliği içerisinde casino online ve moda kavramına da yakın. Twist için belirli ürünler hazırlıyor ve “Ajda Pekkan for Twist” markasıyla, markanın fiyat aralığından biraz daha yüksekte satılıyor. Bugün (05.07.2012) Hürriyet gazetesinde okuduğum habere göre ise, Ajda Pekkan e-ticaret”e de el atıyor. Herhangi bir site ya da marka için Ajda”nın seçtiklerinden öte, ajdamoda.com ile yakında kendi sitesini oluşturacak. Sadece kendisinin seçtiği ürünlerin olacağı sitede, Ajda Pekkan özellikle “herhangi bir markanın tanıtımını yapmayacağını” söylüyor, her çeşit marka, Twist için hazırladığı koleksiyon ve kendi özel koleksiyonu “Ajda Pekkan Private Collection” ürünleri de satılacak.

E-Ticaret sitelerinin ünlülerle işbirliği yapmasından farklı olarak, burada kontrol markanın değil, Ajda Pekkanın elinde ve aldığı bu aksiyon bakalım ilerde e-ticaret sektörünü nasıl farklı yönlendirecek, ve idollerden bununla birlikte yeni girişimler görecek miyiz.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>