Coca Cola "Mutluluğu" Arıyor


 

Dünya üzerindeki yüz milyonların tercihi gazlı içecek sektörünün bir numarası Coca Cola, ürününün satıldığı 206 ülkede Mutluluğu arıyor.

Ürün, marka ve tat olarak Coca Cola, mutluluğu çağrıştırıyor diyebiliriz. Sevenleri, özellikle Coca Cola’dan başka kola içemeyenler (ben de dahil), bu hissi iyi bilir. İki erkek bir kızdan oluşan ekip, 1 yılda 206 ülkeyi gezip mutluluğun sırrını keşfedecek. Etkinliğin adı; Expedition 206. Web sitesi; www.Expedition206.com. Kampanya olarak keyifli bir çalışma olacağına eminim. Herşeyden önemlisi bu üçlü marka ve ürün ile ilgili çok çok önemli bilgiler edinecek yaptıkları bu dünya turunda. Üçlü Türkiye’de Nisan ayında uğrayacak. Bakalım buradaki izlenimleri nasıl olacak.

Expedition 206 takımı Coca Cola CEO’su Muhtar Kent ile

Edit: Şimdi farkettim, son iki yazı Coca Cola’yla ilgili olmuş. Demek ki Coca Cola bu sıralar fazla dikkatimizi çekiyor :)

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>