Prima Sizi Bebeğinize Hazırlıyor


 

Bebek bekleme süreci yaşamadım henüz, ama çevremde gözlemlediğim kadarıyla, bebek doğduktan sonraki süreç hem zorlu, hem de keyifli. Yeni bir sorumluluk, kendini ifade etmesi sadece ağlamasıyla mümkün olan yeni bir dünya. Kimi insanlar hamilelik ve sonrasında, bu konuyla ilgili kitaplar okuyarak kendini geliştirirken, kimileri de annesinden, kayınvalidesinden, arkadaşından veya çevresinden duyduğu eskiden beri süregelen alışkanlıklarla bebekleri büyütüyor, yani birilerinin tecrübesinden faydalanmak gerekiyor.

Prima, bebek bezi pazarında, lider bir marka olma özelliğiyle bu sorumluluğu alarak, Türkiye’nin ilk web aile dizisine imza atıyor. Amaç bebek doğduktan sonra, bebekle ilgili, hayatınızla ilgili olabilecek değişiklere dikkat çekmek. Birbirinden farklı 3 aile, 3 bebek, 3 hikaye, birbirinden farklı 3 tecrübe.

Sonuç olarak, alanında lider konumda olan bir markanın, hazırladığı web dizisiyle, hedef kitlesinin heyecanına ortak olduğunu, bu sorumluluğu ciddiye aldığını gösteren bu eylemi için kutlamak gerekiyor.

http://www.youtube.com/watch?v=IMBjZmev-so&feature=relmfu

Benzer Yazılar

2 Responses to Prima Sizi Bebeğinize Hazırlıyor
  1. Trackback: bfosluspb
    xnfgj... niwisvijw ztmhm qbkbsst bhwe mrixdjygmhieemp...... ecgzgfsxfg.com
  2. internet marketing

    http://www.hurriyetaile.com web sitesindeki yazarların, katkıda bulunanların, soru soranların, yorum yazanların, iletişim platformu ile bilgi ve düşünce paylaşanların veya herhangi bir kanaldan site veya ziyaretçileriyle iletişim kuranların görüş ve düşünceleri, site editörlerini, modaretörlerini ve site hazırlayıcılarını bağlamamaktadır. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen ilgili kişilere aittir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>