Gercekten.com


 

Sinem Kobal, Kenan Doğulu, Burcu Çetinkaya, Emre Altuğ, Feridun Düzağaç… Bu yıldızlarla veya hayranı olduğunuz başka bir ünlüyle sahne arkası deneyimi mi yaşamak istiyorsunuz, yoksa şahsınıza özel istediğiniz konuda bir vidyo mesajının kapınıza kadar ulaşmasını mı?.. Buna sahip olmak göründüğü kadar zor değil!

Gercekten.com ünlülerle hayranlarını bir araya getiren ve henüz gelişim aşamasında olan bir platform. Gercekten.com bir yandan kullanıcılarına hayallerindeki ünlülerin imzalarını kapılarına kadar gönderirken, diğer yandan da gelirinin bir kısmını TOÇEV, TEV ve Türk Böbrek Vakfı gibi kurumlara bağışlıyor. Sosyal sorumluluk konusunda bir adım daha ileri gitmişler ve kullanıcıya istediği sosyal sorumluluk projesini seçme imkanı tanıyorlar.

Kullanıcıların yapması gereken aslında çok basit. Önce çok kolay bir şekilde siteye üye olunuyor, sonra ise hayran olunan ünlüye hangi konuda ne söylemesi istendiği iletiliyor. Bu mesaj “Merhaba, kız arkadaşım Ayşe’nin doğum günü için bir mesaj gönderir misiniz?” gibi bir ileti olabilir. Bir sonraki aşamada ise, ünlünün imzasını hangi hatıra ürününe atacağı seçiliyor. Bütün bunların yanı sıra, hayranı olduğunuz ünlünün sizi için imza atarken çekilmiş görüntülerini izlemeniz mümkün.

Şimdilik sadece internet üzerinden sipariş verilebilmekte; telefonla sipariş verme imkanı bulummuyor. Ayrıca sadece bireysel kullanıcılar için geliştirilmiş olan bu servis, ticari mesajlar için kullanılamıyor. Son olarak da, ünlülerin belirli sayıda hayranı ile iletişime geçtiklerini belirtmeyi unutmayalım.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>