Gözelliyin Adresi: IDEAL ve Cansu Dere


 

Gümüş’ün Arap televizyonlarında izlenmesiyle başlayan, Türk dizilerinin yurtdışı yolculuğu, daha sonra Aşk-ı Memnu, Ezel, Ihlamurlar Altında, Bir İstanbul Masalı, Yaprak Dökümü, Menekşe ile Halil, hatta artık buraya yazamadığım çoğu dizinin, birçok ülkede izlenmesiyle devam etti. Türk insanının büyük bir heyecanla saatinin gelmesini beklediği, dizi karakterinin giydiği kıyafetin moda olduğu, giyim firmalarının dizilere özgü koleksiyon çıkardığı, ve dizinin en popüler olduğu dönemde, çeşitli reklamlarda ve organizasyonlarda marka yüzü olarak seçilen oyuncular da, sadece Türkiye ile sınırlı değiller artık.

Azerbaycanda meşhur olan Ideal Parfümeri ve Kozmetik firması, Ezel dizisinin karakteri Eyşan’ı yani Cansu Dere’yi marka yüzü olarak seçmiş. Cansu Dere’nin oynadığı reklam filmini, Azerbaycandan Marketoloji’yi takip eden bir okurumuz sayesinde öğrendik ve sizinle de paylaşmak istedik.

http://www.youtube.com/watch?v=5kXYkQoShb8

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>