HTC'den Feminen Bir Bakış


 

Geçtiğimiz aylarda Amerika”da lansmanını gerçekleştirdiği yeni telefonuyla, HTC sonunda Türkiye lansmanını da geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. Telefon, HTC”nin Rhyme modeli. Bu telefon özellikleriyle diğerlerinden biraz farklı, nasıl mı?

Telefonu düşünürken, belli ki hedef kitlelerini kesin ve net bir şekilde belirlemiş HTC. Bayanlar. Telefonun rengi ve aksesuarları, bayanları kolay cezbedecek yönde. Ama HTC zaten Systemet er oftest kjent under navn som Martingale gratis roulette system, Martingale strategien eller Martingale metoden. buna fırsat vermeden, tanıtımlarında dahi bayanları kullanarak, direkt hedef kitle üzerinde yoğunlaşmış. Özelliklerine gelince, “Yerleştirme İstasyonu” kablolarla uğraşmadan telefonu şarj edebilmen, hem çalar saat, hem de müzik çalar olarak online casino kullanabilmen için düşünülmüş bir kutu. Kulaklığının diğerlerinden farkı ise, kablolarının birbirine karışmaması. Fakat bence en dikkat çeken aksesuarı bu telefonun, çantaya koyduğumuzda yanıp sönerek, telefonun çaldığını belli eden charm. Bu charm çağrı geldiğinde yanıp sönüyor ve bavul gibi çantamız olsa bile, telefonumuzu kolayca bulmamızı sağlıyor. Teknik özellikleri ise, dikkat çeken özelliklerinin geri planında kalmamış. Bahsettiğim gibi, ürün hedef kitlenin ihtiyaçları da düşünülerek, doğru bir konuma oturmuş. Türkiye pazarındaki yerini de ilerleyen günlerde göreceğiz.

Bu arada Türkiye lansmanı da satılacağı yerlerden biri olan Brandroom mağazasında gerçekleşmiş.

http://www.youtube.com/watch?v=3DzgOw5Gqqw

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>