United Kissing of Benetton! “UNHATE”


 

Sivri reklam kampanyalarıyla olay yaratan Benetton bu kez birbirinden hoşlanmayan ve farklı görüşteki din ve siyaset adamlarını öpüştüren bir kampanyaya imza attı. Kampanya adı “UNHATE”.

Papa-İmam Ahmed Mohamed el-Tayeb, Amerika başkanı Barack Obama- Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez, Filistin Başkanı Mahmoud Abbas-İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu ve Almanya Başbakanı Angela Merkel-Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy Benetton’ın bazı karşıt görüşlü, geçimsiz çiftleri.

Kampanyanın Papa’lı bölümü bugün itibariyle tepkiler sonucu yayından kalktı. Daha önce ki kampanyalarından birinde bir rahibe ve papazı ateşli bir şekilde öpüştüren Benetton, İtalya’da büyük tepkiler almıştı.

Biraz rahatsız edici dursa da Benetton’ın stratejisi gereği doğru bir iş, güzel kampanya. Şimdiden olay yarattı bile! Dünya barışı, sevgi ve United Colors of Benetton. En iyisi nefret etmeyin ve öpüşün :)

Benzer Yazılar

One Response to United Kissing of Benetton! “UNHATE”
  1. Trackback: rachat de credit
    ... [Trackback]... [...] Find More Informations here: marketoloji.com/2011/11/17/united-kiss... rachat-decredit.com/rachat-de-credit-immobilier

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>