Norte Beer: The Best Excuse Ever


 

Akşam dışarıya arkadaşlarınızla içmeye gideceksiniz, ya ders çalışılması gerekiyordur, ya eşiniz evde kalmanızı istiyordur, ya aile büyüklerine yemeğe gidilecektir vs. Bunlardan kurtulmak için ne gibi bahaneler uydurursunuz, hatta içine birazda sosyal sorumluluk katarak. Ne alaka değil mi?

Norte Beer, Arjantin”in kuzeyinde yaygın olan bir bira markası. Aşağıda izleyeceğiniz video”da Arjantin erkekleri için, bir sosyal sorumluluk (!) projesi geliştirmişler :). Fikir basit: her içilen casino online Norte Bira sayesinde, şehri güzelleştirmek için yapılacak olan aktiviteye (bu bir hastahanenin duvarını boyamak olabilir) 1 dakika ekleniyor. Biralar içildikçe, dakikalar biriktikçe, şehir güzelleşiyor. İlk bakışta hedef kitlesi 18-35 yaş arası genç erkekler gibi görünsede, sadece erkekler değil, aynı zamanda bayanları da etkisine alan bir video aslında. Word-of-mouth sayesinde bu proje hızla dalga dalga yayılıyor, yazılı ve görsel basında yer ediyor, internet sitesinden dakikalar ve faaliyetlerin durumu takip edilebiliyor. Sonuç mu?

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>