“Adet”tendir, Ayda Bir Erkekler Kadınlara Maruz Kalır!


 

PMS (Premenstruel sendrom) olarak bilinen regl dönemi kadınlar için sinir, stres, sebepsiz ağlama krizleri gibi istenmeyen davranışlara sebep olabiliyor. Tabi bu dönemlerde kadınların gazabına uğrayan bir grup erkek arkadaş, sevgili ve eş gelişen olaylara anlam veremiyor. Onlar “sadece regl misin hayatım” demekle yetinip, hiçbir şey anlamadan bu sinir krizlerinden doğrudan etkileniyorlar. Bakın sütün PMS dönemi etkilerini azaltmasını bu durumdan faydalanarak anlatan ilanlar nasıl da komik ve çekici :)

Kadınların gücü tartışılmaz ve erkeklerin bizden çekindiği kaçınılmaz bir gerçek. South Park Mr. Garrison’ın dediği gibi “5 gün kanayıpta ölmeyen bir şeye asla güvenmemelisin.” Şaka bir yana artık erkeklerin kadınlardan PMS döneminde korkmasına gerek yok, onlara bir bardak süt verin yeterli, e tabi izin verirlerse :)

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>