Bir şampiyonluk öyküsü… O.K mi? Değil gibi!


 

Fenerbahçe’nin dün gece şampiyonluğu kazanmasından sonra prezervatif markası OKEY böyle bir ilanla kutlama yapmayı tercih etti. 1Z0-481 exams

1Z0-485 exams

Maça gidenler ilgilenler bilir, bu çok tanıdık bir gönderme. Ancak bir marka, bir takım adına böyle bir şeyi nasıl söyler ve bu denli taraf tutar onu bilemedim. Beşiktaş’lı, Trabzonspor’lu ya da Galatasaray’lı taraftarlar Durex kullansın istiyorlarsa başka tabi!

Sert ve akıllı prezervatif reklamlarına alışkınız. Ama hep kaçak oynayarak, bana bi’şey olmaz diyen ve reklamlarında cinsellikten uzak durmayı tercih eden O.K’in bu reklamı pek akıllıca değil. Hedef kitle daha önce hiç bu kadar keskin belirtilmemiştir heralde!

Açık söylemek gerekirse Fenerbahçe O.K ile hepinize …… diyen bir reklam diğer taraftarlara satış yapmayı nasıl bekler? Bence beklemesin. Bugün öğrendik markalar da takım tutarmış ve Eczacıbaşı’nın O.K markası Fener’li! Diğer taraftarlara duyrulur :)

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>