Canım İster Küçük Sezar


 

Doyamam hiç, ağlarım ben bitse

Canım ister gündüz yetmez gece

Sıcak sıcak istiyorum işte

kime ne

sözleriyle başlayan bu şarkıyı duyduğumuzda provokatif sözler ile yeni çıkan bir alaturka-pop albüm denemesi demek işten bile değildi. Çekimin kalitesi, şarkıcının orjinal tavırları ve Ne’li adındaki yeni yıldızımızla yaratılan hava o şekilde. Ancak şarkı aşkımın adı küçük sezar.ağzımın tadı nefis kenar yiyesim var yiyesim var şeklinde devam ettikçe bunun aslında Little Ceasar’s pizzalarının yeni reklam filmi olduğunu anlıyoruz.

İlk günlerde “herhalde viral olsun diye çekmişler sonra da tv reklamına dönüştürmüşler gitmiş” dediğim bu denemenin aslında daha uzun bir hikayesi varmış. Bu pizzadan ısmarlayan herkese 4 şarkılık bir single da hediye ediliyormuş. Ayrıca şarkıcı, Okan Bayülgen’in programında çakma yıldız “Nahide Ekengil” tiplemesiyle ünlenen oyuncu Nihal Yalçın’ın ta kendisi.

Nahide Ekengil’in facebook sayfasında 40bin’e yakın hayranı var ve yeni tiplemesi Ne’li ‘nin promosyonunu da bu grup üzerinden yapıyor. Ne’li ‘nin sayfası henüz o kadar hareketli olmasa da, insanlar bu benzerliği yavaş yavaş farkettikçe ve marka bu reklamları bir seri halinde tutarlı şekilde devam ettirirse en az o kadar meşhur bir tipleme olacağı ve markaya gereken viral hareketlenmeyi sağlayacağına şüphe yok.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>