Ürün Yerleştirmenin Bu Kadarı


 

31 Mart’ta anons edildiği üzere Katy Perry’nin yeni video klibi yayınlandı. Hatta bu sıralarda yine her saniye radyoda duyabilceğimiz hit bir parça haline gelen ve uzaylı aşkı temasını taşıyan bu klibin sonunda insana “artık bu kadar da olmaz” dedirten bir detay var.

Ekstrem makyajı ve görsel efektlerin güzelliğiyle gerçekten değişik olmuş E.T. klibi. Kanye West’in r&b katkısı da parçayı oldukça güçlendirmiş. Ancak bu imaj klibin sonunda ortaya çıkıveren ve kocaman Vogue yazan gözlüklerle yerle bir olmuş. Vogue ve Katy Perry ortaklığı davetlerde ve birçok sponsorluk alanında devam etse de, birçok hayranının merakla beklediği ve makyajından konusuna bu kadar özenilmiş bir video klibin sonunda uzaylıların kapsüle edilmiş Vogue güneş gözlükleri bulup gözlerine geçirmeleri oldukça basit bir yerleştirme olmuş. Yine de bakalım hayranlarının ne kadarını bu taktikle etkileyebilecek?


 

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>