Sizin de Başınızı Sokacak Bir Shopping Fest Vitrininiz Olsun!


 

İstanbul’da 18 Mart’tan bu yana süren Shopping Fest çılgınlığı ev armağanıyla zirve yaparken size sadece en güzel vitrini beğenip koduyla birlikte SMS yollamak kalıyor!

0’lar, ’ler, cazip indirimler… Üstelik sezon ürünlerinde! İstanbul Shopping Fest tüm hızıyla sürüyor. Aramızda kalsın ama bu Shopping Fest başka ülkelerde olduğunda indirimler �’lara çıkıyor. Türkiye’deki mağazalar özenle en az yapabilecekleri indirimi seçmiş. Neyse ki en iyi vitrin kampanyasıyla alışveriş tutkunlarının hayali gerçek olacak.

İstanbul Shopping Fest için özenle tasarlanan vitrinler hepinizin dikkatini çekmiştir. İşte bu vitrinlerin artık bir online casinos kodu var. Siz en yaratıcı bulduğunuzu seçip, 7273’e adresiniz, adınız ve soyadınızla birlikte SMS atıyorsunuz. Ve Sinpaş size hayallerinizi süsleyen bir ev hediye ediyor! Tabi ki sizin SMS attığınız vitrin kazanırsa ev sahibi olma şansı kazanıyorsunuz. Hatırlatmakta fayda var; çekiliş, kazanan en iyi vitrine SMS atanlar arasında yapılacak.

Ayrıntılar ve tüm İSF vitrinleri http://www.shoppingfestvitrinleri.com/ adresinde!

Benim favorim Hotiç ve Boyner. Özellikle Hotiç vitrini gerek yaratıcı kolajı gerek orijinalliği açısından oldukça şık bir izlenim bırakıyor. Bu dizaynın bir yorganın üzerine işlenmesiyse olaya ayrı bir güzellik katıyor.

İşte şimdi Shopping Fest Shopping Fest’e benzedi… Yoksa tüketiciler açısından 400 TL’lik bir ürün etiketinde indirim görmek pek sevindirici ol(a)mayacaktı! Hiç değilse artık İSF ile gelen bir ev şansları var.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>