‘Kızlara Oyuncak Olun': Jack Jones


 

Konu ‘moda’ olduğu zaman, ürün deneyimlerini sosyal yaşamdan ve hatta cinsel kimliklerden ayırmak pek mümkün değil. Bu durumu akıllıca işleme hususunda Levi’s aklınıza ilk geleceklerden, Live Unbuttoned bende kalıcı olabilenlerden.

Alışveriş tecrübesi esnasında maruz kaldığım iyi fikirlerin, hatrımdaki yeri diğerlerine göre farklı oluyor. Yine bu kategoriden, geçenlerde fark ettiğim Jack Jones – Become A Girl Toy frekansı, bahsedilmeyi hak ediyor.

İzleyeceğiniz video, kadınlarla ilişkisinde duygusal derinliği yitirmiş bir erkek hakkında. Geçmişte kadınlara etiketlenen pek çok ihtiyacın bu kez genç bir erkeğe etiketlenmesi şaşırtıcı olmasının yanında isabetli. Alt metinde aslında her erkeğin, benzer bir hayatı sürdürmeye yatkınlığının/isteğinin kaşınması da çok zekice.

Jack Jones, hedef kitlesini ziyadesiyle etkili bir biçimde tanımlamış, daraltmış ve hedef kitleye dokunurken çok işe yarar insightlardan besleniyor gibi görünüyor.

Video da fena halde keyifli:)

Buyurun.

[HTML1]

.

Benzer Yazılar

One Response to ‘Kızlara Oyuncak Olun': Jack Jones
  1. Trackback: rachat credit
    ... [Trackback]... [...] Informations on that Topic: marketoloji.com/2010/11/30/kizlara-oyun... rachat-decredit.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>