İşini Yapanlara Saygı!


 

Ofiste, bilgisayarınızın başında sakin sakin çalışırken, kafanıza birden nerden geldiği belli olmayan bir çakmak atıldığını düşünün. Arkadan küfür edenler, yuhlayanlar… Dayanabilir miydiniz?

İşte futbolcular böyle yaşıyor. Annelerinden, kardeşlerine hatta bazen sevgililerine kadar uzanan küfürler her gün futbol sahalarında onları taciz ediyor.

Tribün Dergisi ve Leo Burnett bu anlamsız tacizi süper bir viral videoyla bizlere anlatmış. Şimdi izleyin ve kendinizi bir gol kaçırdı diye pet şişe, çakmak fırlatılan futbol oyuncularının yerine koyun! Bakalım çalışırken saldırıya uğramak nasıl oluyormuş?

[HTML1]

İşte tribün şiddeti bu tarz, kabullenilemez bir saldırganlık. Taraftarlar deşarj olmak isterken, ne yazık ki bu tacizleri kendine hak görüyor.

Umarım bu video tribünlerde dalga dalga yayılır ve kimse kimseye pet şişe fırlatma, küfür etme hakkı olmadığını hatırlar. Çünkü onlar aslında işini yapıyor, unutmayın. Sadece ofiste değil sahadalar.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>