Şekerbank’ın Başarılı Reklam Çizgisi


 

Daha önce Şekerbank’ın “sessiz ama çok yüksek sesli” reklamını reklamcı arkadaşımız Seda’nın yazısıyla burada paylamıştık. Bu ses getiren ekokredi reklamından sonra şimdilerde Şekerbank’ın yine sosyal içerikle kredi olgusunu bağdaştıran bir reklam dizisi yayınlanmakta.

Reklamda ülkemizde gerçekten önemli sorunların başını çeken istediği ve seçtiği mesleği yapamama, istemediği hatta hiçbir fikrinin olmadığı bölümleri üniversitede okuma sorunsalını işleyen Şekerbank yine anlaşılmaz bir giriş yapıyor ve sonunda sessiz sakin biçimde mesajını verip çekiliyor.

[HTML1]

Benzer Yazılar

3 Responses to Şekerbank’ın Başarılı Reklam Çizgisi
 1. Mert Canlı

  Şekerbank’ın Seda’nın yazısında bahsettiği reklamları ile bu yazıdaki reklamları gerçekten çok başarılı. Etkileyici ve doğru mesajı veriyor. Ajansına tebrikler!

 2. lebovzki

  bu tip reklamlara ben KSS gözüyle bakıyorum. Ülke sorunlarına reklamcı mantığıyla yaklaşmaları vatandaşı da olumlu yönde etkiliyor bence.
  Benzer bir reklam olmasada kampanya vardı,koçun KSSsi

  http://www.mesleklisesimemleketmeselesi.com/tr-TR/?LANGUAGE=tr-TR

 3. Seda Akkurt

  evet o sevmediğimiz derslerde sıkılma ruhunu çok iyi vermişler. Hele bir de istemediğin mesleğe ömür boyu mahkum olabileceğini düşününce… Yine sakin ve güzel olmuş bence de.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>