Sendezipla.com


 

Viral çalışmalar ülkemizde de gittikçe artıyor. Her ne kadar Sende Zıpla sitesinin amacı zıplayan kişilerin ilgi görmesi ve bunu viral haline getirmek olsa da, ben bu siteyi başka bir şekilde fark ettim.

Doğru sorular Sexy Evening Dresses online sorulduğunda doğru cevapları bulmak da zor değil. Sende Zıpla Sexy Prom Dresses online sitesi bunu başarmış. Amacınız mümkün olduğunca fazla ilgi çekmek ise, insanların en fazla olduğu noktada bulunmanız gerekir. Bu amaçla Taksim Meydanı’nı seçen Sony Ericsson, meydana oldukça basit, renkli kağıtlar üzerine Sende Zıpla yazarak Fransız Kültür Merkezi’nin üzerine asmış. Bu basitlik sayesinde, gözünüz yorulmadan, Taksim’deki bir çok afiş arasından sıyrılarak ilginizi çekiyor. Artık reklam çalışmalarından sıkılmış olanlar için bir Sony afişinin yapamayacağı şeyi, bu amatör ruhlu renkli kağıtlar başarıyor.

Siteye girdiğimizde bu çalışmanın Sony Ericsson Aino için gerçekleştirildiğini görüyoruz. PS3’e uzaktan bağlanabilen, FIFA oyunlarını destekleyen, 8.1 mp kameraya sahip bir telefon olduğu için, eğlence yönü ağır basıyor ve bu nedenle bu kampanya da oldukça uyumlu buldum. Daha önce Avrupa’nın çeşitli kentlerinde gerçekleştirildiği belirtilen bu Zıp Zıp İstilası projesinin İstanbul ayağı ilk gün 250 kişiyle gerçekleştirilmiş.

Zıplayan kişilere denk gelmediğim için insanların tepkisini değerlendirmem zor fakat, videolardaki görüntülerden oldukça keyifli bir proje olduğunu anlamak mümkün. Denk gelmiş olsaydım, mutlaka zıpzıpları dener, bu çılgınlığın bir parçası olmak isterdim.

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>