Doğum Günümüz Kutlu Olsun! ve Bizden Haberler :)


 

Marketoloji.com’da ilk yazı (PS3 vs Wii – Biz de Karşılaştıralım) 27 Temmuz 2009’da yazılmıştı. O günden bugüne 1 yılımızı doldurduk. Bu 1 yıl içinde ekibe katılanlar ayrılanlar oldu, ödül aldık, toplandık, tanıştık, bildiğimiz ve gördüğümüz her şeyi sizinle paylaşmaya çalıştık. Bu 1 yılda biz çok keyif aldık, umarız siz de Marketoloji’yi okumaktan keyif almışsınızdır :)

Son haftalarda Marketoloji’ye istediğimiz zamanı ayıramadık ekip olarak ancak bunun sebepleri vardı. Sebep tatile çıkmış olmamız veya gezmek tozmak değildi elbette :) Sebeplerimizin hepsi iş ve okul yoğunluğuydu.

Güzel haberler de paylaşmak istiyoruz sizinle. İTÜ İşletme Mühendisliği’nden arkadaşım, yakın dostum, Marketoloji yazarı Berna Akın, Google Dublin ofisinde işe başladı :) Geçtiğimiz hafta Dublin’e taşınan Berna’ya yeni işinde başarılar ve yeni ülkesinde mutluluklar diliyoruz.

Bir haber de benden. Ben de aslında Berna’yı yalnız bırakmıyorum Dublin’de :) 6 Eylül’de (bir gecikme olmazsa) Facebook Dublin ofisinde işe başlıyorum. Bundan önceki birkaç haftalık süreçte Marketoloji’ye istediğim zamanı ayıramamamın sebebi de buydu. Eylül’e kadarki dönemde ekipte bazı değişiklikler olacak, ekibe katılanlar ve muhtemelen ekipten ayrılmalar olacak. Bu konularla ilgili de sizi bilgilendireceğiz.

Şimdilik bu kadar. Marketoloji’ye nice mutlu yıllar! Umarız uzun yıllar her doğum günümüzü bu satırlardan sizinle birlikte kutlarız :)

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>