Hangi Ülkede Hangi Sosyal Ağ En Popüler?


 

Facebook, Orkut, V Kontakte ve diğer 10larcası birçok ülkede üye sayılarını arttırmaya ve daha da popülerleşmeye çalışıyor. Sosyal Ağ dünyasının açık ara lideri doğal olarak Facebook. Hani derler ya ‘şampiyon belli, ikinci kim?’. İşte sorunun cevabını aşağıdaki dünya haritasında bulabilirsiniz. Haritada hangi ülkede hangi sosyal ağ sitesinin en popüler olduğunu inceleyebilirsiniz.

Not: Hindistan’da Orkut’un Facebook’a geçilmesi an meselesi.

Benzer Yazılar

One Response to Hangi Ülkede Hangi Sosyal Ağ En Popüler?
  1. Anacito

    d6ncelikle merhabalar;Oyakkent 2 etap 1 faz siimitzen , yf6netimini oluşturan sizlere teşekkfcrfc bir bore7 biliyorum.Bugfcne kadar yapmış olduğunuz icraatlarınıza ve yapacağınıza inandığım faaliyetleriniz ie7in şimdiden e7ok teşekkfcr ederim.Yeni faaliyete gee7en siimitzen tfcm sorunları ile ilgili yanınızda olduğumu bilmenizi isterim.İnternet sitemiz gere7ekten e7ok gfczel olmuş.Emeği gee7en bfctfcn yf6netim kurulu fcyelerine teşekkfcr ederim.İyi e7alışmalar diler ,tfcm yf6netim kurulu fcyelerini sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>