Fortnight Lingerie’den İlk Yardım Videosuna Sponsorluk


 

Uçaklarda veya bazı otobüs şirketlerinde acil durumlarda yapılması gerekenleri anlatan videolar için genelde hostesler görev alır. Ya da televizyonlardaki ilk yardım ve benzeri konularda talimatlar veren videolarda sıradan insanlar kullanılır. Bu videoların dikkatle izlendiği, çünkü yeri geldiğinde hayat kurtarıcı olduğu düşünülürse şirketlerin bu videolara sponsor olarak kendi ürünlerini tanıtmalarının parlak bir fikir olduğu sonucu çıkarılabilir. Kanıt ister misiniz? Cevabınız evetse, aşağıdaki videoyu izleyin!

[HTML1]

İtiraf etmeliyim, ilk yardım konusundaki bilgim bu videoyu 4-5 kere izledikten sonra inanılmaz derecede arttı. Bu videoda yapılanların tamamen doğru ve ilk yardım anında birebir uygulanması gereken hareketler olduğunu tekrar söylemekte fayda var. Tabi burada sponsor olan şirketin içgiyim ürünleri satması uygulamaların biraz fazla erotik olmasına neden olmuş. 15 Mayıs’tan bu yana 3 milyona yakın tıklama alan bu video aslında etkin reklamlar yaratmak isteyen şirketler için yeni bir kanal olabilir.

Bu video ve haber Viral Friday isimli website’den alınmıştır.

Benzer Yazılar

2 Responses to Fortnight Lingerie’den İlk Yardım Videosuna Sponsorluk
  1. Seda Akkurt

    Sanki amaç ilk yardımı aşmış, bak ancak 4. izleyişte anlamışsın Engincim :))

  2. Engin Bali

    kesinlikle, bütün bunları bildiğimi varsayardım ve izlemezdim zaten sıradan bir ilkyardım eğitim videosu olduğunu düşünseydim dürüst olmak gerekirse=))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>