Bi Bardak Meyve Salatası Alır Mısınız?


 

Lütfen, bi bardak tropikal alayım.

Sağlıklı yaşam hayatımızın merkezine oturmuşken, Pepsi asitli içeceklerden daha sağlıklı ürünlere geçmeye çalışırken, yamuk yumuk ama organik olduğu için ederinin üç beş katını verdiğimiz meyve&sebzeler kapış kapış gidiyorken, iki girişimci internette vitamin dolu meyve salatası satmaya başlamış.

İki genç girişimci reklam ajansı kariyerlerini bitirerek bize bardakta meyve salatası satmak istemişler. Çok da güzel yapmışlar. Her gün bir bardak süte, bal, ceviz, çiğ yumurta, muz (veya çilek) katıp, çırpan, içen benim gibi birisi için bulunmaz bir nimet. Tek problem Maslak tarafında değilim.

Kurdukları sitenin adresi BiBardakMeyve.com. Şimdilik sadece Maslak’a hizmet veriyorlarmış, ki iyi bir lokasyon olduğunu düşünüyorum. İş merkezlerinin yoğun olduğu bir bölge olan Maslak’ta bu tarz bir hizmetten faydalanmak isteyecek çok insan çıkacaktır. Sitede birçok karışım mevcut. Toplantılarınızda meyve keyfi yapmak istiyorsanız da siparişinizi verirken toplantı saatinizi belirtiyorsunuz, o saatte meyve salatalarınız toplantı odanızda oluyor.

Tasarım çok şık olmuş, göze hitap ediyor. Rengarenk meyvelerden rengarenk ama göz yormayan bir site ortaya çıkmış. Girişimcilik ruhunu hayata geçirmeleri de ayrı bir keyif açıkçası. Tavsiyem, operasyonun en iyi şekilde tasarlanması. Stres dolu bir iş gününde verdikleri siparişi geciken veya siparişini verdikleri üründen farklı bir ürün gelen insanları bir kere daha siteye çekmek çok zor olabilir.

Jet Düzeltme: Ben heyecan yapıp meyve suyu sanmışım. Meyve salatası olarak satış yapıyorlarmış. Ama meyve suyu işi de cazip geliyormuş, tüyoyu da vereyim. “meyve suyu meyve suyu” dediğinizi duyar gibiyim.

Benzer Yazılar

5 Responses to Bi Bardak Meyve Salatası Alır Mısınız?
 1. Engin Bali

  Ben de şimdi tekrar açtım sayfayı, allah allah az önce meyve suyu gibi okumuştum, meyve salatasıymış, nasıl da dikkatsizim demiştim ki “jet düzeltme”yi farkettim!!
  =))))))

 2. Mert Canlı

  Jet Düzeltme is always a lifesaver :)

 3. Umut Kocak

  Fikri irdeledim, siteyi inceledim, gercekten çok başarılı buldum. Cesur olmak, girişimci olmak gerek. Bu ülkenin böyle şeylere ihtiyacı var.

 4. Mehtap Demir

  Maslak’ta çalıştığım için ilk defa güzel hissettim kendimi :)
  Geçen hafta Enerji’yi deneyeyim dedim, müdavim oldum bi anda.
  Tebrikler gerçekten başarılı bir oluşum..

 5. Müzehher Çiğdem Hacıince

  Yaklaşık 2 hafta önce bibardakmeyve.com, Bloomberg HT’de yayınlanan Dragons’Den Türkiyede’ydi. Yatırımcılardan Gamze Cizreli de 60% hisse karşılığında 160.000 TL’ye ortak oldu. bibardakmeyve.com’un Gamze Cizreli sayesinde daha da gelişecektir. Sadece biraz daha bilinirliğe ihtiyacı var sanırım. Onu da sosyal medyayı kullanarak yapıyorlar şu anda. Ama daha fazla update!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>