Büyük Hayal Gerçek Oldu: Muhteşem Üçlü Louis Vuitton İçin Aynı Maçta!


 

10 numaralı formaya sahip unutulmaz futbolcuların 10 numara reklam filminin teaserı gösterime girdi. Louis Vuitton Temel Değerler Climate kampanyası için Madrid Café Maravillas’ta buluşan Maradona, Zidane ve Pele langırt masasının etrafında heyecanlı bir maça daha imza attı, üstelik aynı sahada. Kazanana gelince… İşte işin orası tam bir muamma!

Aslında maç Zidane ve Pele arasında geçiyor, Maradona ise hem yorumcu hem izleyici. Kimin kazandığı ise videodan anladığımız üzere büyük bir sır ve Louis Vuitton yetkililerinin açıklamasına göre bu sırrı 17 Mayıs’a kadar öğrenemiyoruz. Kampanyanın tamamını anlamak içinse Haziran ayını beklememiz gerek.

Ancak isterseniz favori futbolcunuza www.louisvuittonjourneys.com üzerinden oy verebiliyorsunuz. Tabi siteyi ziyaret edip her erkeğin hayallerini süsleyen Zidane, Marodona ve Pele’nin efsane maçlarıyla ilgili anılarını da okuyabilirsiniz.

Anne Leibovitz’in fotoğrafladığı reklam kampanyasında özellikle üzerinde Z.Z (Zinedine Zidane) yazılı Louis Vuitton çanta dikkat çekiyor. Bence cool tarzına çok yakışmış :) Detaylarda ise seyahat teması çok güzel ve özenli işlenmiş. Pub havası, Zidane, Pele, Marodona her şey muhteşem!

Kampanya kapsamında The Climate Project’e Pele, Zidane ve Marodona adına bağışta bulunan Louis Vuitton, çevreci yüzünü ve sosyal sorumluluk vizyonunu da tutkunlarına göstermiş oldu. Elbette bu üç ismi bir araya getirmenin verdiği prestijle hayranlarının ayrıca takdirini kazanacak marka, şimdiden tüm dikkatleri üzerinde topladı. Aslında erkeklerin maç aşkına üç ayrı efsane ile gönderme yapmak dikkat çekmeyecek gibi değil, stratejik atak süper diyebiliriz. Bu arada işin ilginç tarafı maçın gerçekten yapılmış olması, ortada kurmaca bir durum yok.

Seyahat conceptli kampanyada heyecanlı langırt maçını kim kazanmış merakla bekliyoruz. Benim favorime gelince tabi ki Zizou :)

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>