Alicia Keys Blogger’ını Arıyor


 

Daha önce Britney Spears’ın sanırım benzer bir ilanı vardı ancak şimdilerde Alicia Keys arayışta. Kendisi için çalışacak Blogger arayan Alicia Keys’in iş ilanı Monster.com’da yayınlanıyor. “I am a super woman” sitesindeki blog için yazılar yazacak olan kişide birçok özellik aranıyor. En başta tabi ki blog tecrübesinin olması isteniyor. Kişinin ayrıca, halkla ilişkiler pazarlama/web pazarlama, media ilişkileri, iletişim, gazetecilik, yazarlık, dijital medya, sosyal medya konularından bazılarında belli bir tecrübesi olması da bekleniyor. Ayrıca Alicia Keys’in bloggerı olacak kişinin Office, Dreamweaver, Illustrator, WordPress, Livejournal ve diğer dijital medya platformlarını iyi kullanıyor olması gerekiyor. Aslında işe alınacak kişide arananlar ve bu kişinin iş kapsamında yapacakları çok detaylı anlatılmış ilanda, o bakımdan tek tek üzerinden geçmeyeceğim. Önemli olan nokta, müzik dünyasından bir yıldızın blog ve sosyal medya dünyasına verdiği önem. Türkiye’de kaç yıldız, markasını korumak ve güçlendirmek adına birşeyler yapıyor (sosyal medya olsun, olmasın)? Açıkçası bilmiyorum ancak benim için markalaşmış bir yıldız yok henüz. Ancak Alicia Keys’in kendi markasını internet ortamında daha da kuvvetlendirmek için ince eleyip sık dokuduğu kesin.

Benzer Yazılar

One Response to Alicia Keys Blogger’ını Arıyor
  1. Jarredojk

    needless to say in the event money isn’t really a worry than you could potentially effortlessly head into a retailer and picture usually the one you wish the particular nearly all, but it surely can certainly be incredibly discomforting pertaining to an average joe so that you can enter in the retailer, asking for the way significantly, then soon after acknowledging that they don’t have ample and is required helping put the item rear.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>