Reebok Reetone


 

Reebok Reetone serisinin Türkiye’ye gelişinden basılı medyada rastladığım büyük boyutlu ve ilgi çekici reklamlarıyla  haberdar oldum.

Kadınlara hitap eden bir seri olan Reetone’un özelliği, “atılan her adımda kalçanın ve bacakların şekillenmesine” yardımcı olma iddiası. Ürünler artık ne kadar çok fonksiyonu gerçekleştirebiliyorsa o kadar ilgi çekici ve rekabetçi olabiliyor. Spor ayakkabıyı ele alırsak; zaten spor, yürüyüş, koşu, dans gibi hareketli zamanlarda kullandığımız bir ürün bir de ekstra olarak bacakların biçimlenmesine yardımcı olsa hatta reklamlarda gösterilen “ideal-ütopik” diye tanımlayabileceğim görüntüye ulaşmamızı sağlasa gerçekten hiç fena olmazdı. Gerçekten yaza yaklaştığımız şu günlerde, özellikle kadınlar için oldukça cazip bir özelliği ön plana çıkaran ve yaratıcı ve kaliteli reklamlarla destekleyen Reebok, bu seriye güveniyor gibi gözüküyor.

Reklamın, özellikle çevre koruma adına plastik şişeleri geri dönüşüme götürmek üzere evinden çıkan modelimizin bulunduğu bu versiyonu, benim çok hoşuma gitti:

Şu an lansmanı Easytone ile yapılan seriye, yakında koşuya özel Runtone ve egzersize özel Traintone eklenerek ürün gamı genişletilip çeşitlendirilecek. Türkiye’de kullanılan slogan ise: Şekil Vermenin Yeni Yolu. Bu slogan ile spor ayakkabılarımız selülit kremlerimize rakip olabilir!

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>