Açlık Bu Kadar mı Tatlı Tarif Edilir?


 

Yeni Eti Tadında reklam filmi sevimliliğiyle kendine hayran bırakıyor. Eti Tadında filmi için şeker mi şeker bir açlık tasviri yapılmış. İşyerinde çalışırken, sevgiliyle vakit geçirirken kısacası en olmadık zamanlarda insanların arkasında beliren bu şirin açlık yaratığı Eti Tadında yiyince birden küçülüyor.

[HTML1]

Yüzde neşeli bir gülümseme bırakan çalışma, zamansız gelen açlığı çok güzel anlatmış. Hele hepimizin gerçekten böyle anlarının olması reklamı daha da başarılı yapıyor. Bence hedef kitle tam 12’den vurulmuş.

Eğer bundan sonra işyerinde acıkırsanız açlığın böyle birşey olduğunu düşünün, sonra da Eti Tadında’yı anımsayın :) Ürünü denetmek için daha güzel bir yol var mı?

Benzer Yazılar

One Response to Açlık Bu Kadar mı Tatlı Tarif Edilir?
  1. Mert Canlı

    Berna bu reklamdan bahsetmişti, daha önce izleme fırsatım olmamıştı. Cidden çok sevimli olmuş ‘açlık’ :) yaratıcı bir çalışma olmuş kesinlikle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>