Calzedonia’nın Hedef Kitlesi Erkekler Olabilir mi?


 

Dün Astoria Alışveriş Merkezi’nin girişinde, Calzedonia’nın promosyon broşürü dağıtılıyordu. Oldukça sıradan olan bu uygulamada ilginç bir şey dikkatimi çekti. “1 alana 1 bedava” şeklindeki promosyon broşürleri kadınlara olduğu kadar beylere de veriliyordu. Calzedonia’nın hedef kitlesinin beyleri de kapsaması mümkün mü? Türkiye’de kaç erkek eşine ya da sevgilisine mağazaya girerek iç çamaşırı veya külotlu çorap alır ki? Alır mı dersiniz?

Benzer Yazılar

6 Responses to Calzedonia’nın Hedef Kitlesi Erkekler Olabilir mi?
 1. Ezgi

  Erkekleri bilmiyorum da astoria dışında da dağıtsalarmış iyi olurmuş, ben giderdim şahsen, italya’da da türkiye’de de calzedonia’nın çeşitliliğini beğenirim oldukça

 2. Berna Akın

  Hem marka imajını hem de ürünlerini ben de beğeniyorum.

 3. didem

  calzedoni da sadece bayan değil erkek çorapları ve çocuk çoraplarıda bulunuyor. yaz aylarındada bayan, erkek, kız, erkek çocuk her yaşa ve her kesime göre bikini, mayo, pareo, şort mayo satılıyor. ayrıca yaz kış yüzme havuzu için yüzücü mayosu, şortlar boneler ve havlularda var.

  denemenizi tavsiye ederim. çünkü biz ailece kullanıyoruz. Eşim özellikle spor çoraplarını ve günlük %100 koton çoraplarını tercih ediyor.

 4. FATİH

  külotluçoraplar sadece kadınlara ait giysi değilki türkiyede öyle sanılıyor sadece yıllardır erkekler içinde üretim yapılıyor penti bile üretime geçecekmiş haberiniz yok galiba bende amerikadan almayı düşünüyorum

  http://www.penti.com.tr/basin/200909/images/09_03.jpg

  buda erkekler için külotluçorap satan sitelerden biri. jartiyerli bile çıktı :P

  http://www.comfilon.com/

 5. çiğdem

  erkeğin ne işine yararki bu naylon çoraplar? yoksa iskoçlar gibi etek giymeyemi başlayacaksınız? bacaklarınızıda ağda yapacakmısınız?

 6. Hakkı

  Artık kadınların çoğu pantolon giyiyor bu çoraplar hala kadınların işlerine yarıyorsa erkeklerinde yarayacaktır. Kışın daha fazla hemde… Çiğdem hanım. Büyük düşünün, herşeyin kadınlara yönelik olduğunu sanıyorsanız fena halde yanılıyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>