Tropicana Reklamı; Arctic Sun


 

Tropicana 8 Ocak’ta kutuplara güneşi getirdi! Videoyu izledikten sonra şu fikre kapıldım; orada yaşayan insanlar için oldukça şaşırtıcı, ama aynı zamanda ürkütücü de bir olay o tarihte bir anda parlayan, güneşe benzeyen bir cisim görmek. Ben olsam atom bombası deneyi, göktaşı gibi seçenekler üzerinde bile durur, o an korkuya kapılırdım. Ayrıca lokasyon olarak az kişinin yaşadığı ve metropol olmayan bir bölge olduğu için viral olarak yayılmanın tek yolu güzel bir video hazırlayıp internete koymak. Bu konulardaki zayıflık beni biraz düşündürdü sadece.

Kampanyanın güzel yanı ise insanlara unutamayacakları bir deneyim yaşatması, farklı ve güzel bir kampanya olması ve güzel bir slogan kullanması (brighter mornings make for brighter days) olarak özetlenebilir. Buralara da güneşi getirirlerse çok sevinirim!

Benzer Yazılar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>